دستاوردها و پروژه های کلیدی

خانه / دستاوردها و پروژه های کلیدی
small_business_messaging_apps

دستاوردها و پروژه های کلیدی

  • طراحی و ایجاد یکی از بزرگترین مجموعه‎های مادر تخصصی در حوزه صنایع پتروشیمی از طریق شرکت گروه سرمایه‌گذاری پتروشیمی ایرانیان در بازار بورس و اوراق بهادار تهران در قالب انجام افزایش سرمایه یکصد برابری (100 میلیارد ریال به 10.000 میلیارد ریالی) شرکت مذکور به عنوان بی سابقه ترین افزایش سرمایه در تاریخ بازار بورس و اوراق بهادار تهران. 
  • پیشبرد پروژه ارائه خطوط راهنمای استراتژیک به شرکت سرمایه‌گذاری ایران به عنوان یکی از بزرگترین  بازیگران بخش خصوصی فعال در عرصه سرمایه‌گذاری‌های صنعتی کشور و پرچم‌دار بخش خصوصی در تحقق اصل 44 قانون اساسی به ویژه در حوزه صنایع پتروشیمی.
  • ارائه برنامه استراتژیک و ساختار سازمانی به شرکت سرمایه‌گذاری و تجارت غرب آسیا، به عنوان یکی از شرکت‌های هلدینگ بخش خصوصی فعال در عرصه‌های مختلف صنعتی، تجاری، فناوری اطلاعات و خدمات مالی که در سال‌های اخیر رشد پرشتابی را تجربه کرده است.
  • پیشبرد پروژه ارائه برنامه کلان استراتژیک شرکت بازرگانی پتروشیمی به سهامداران شرکت مذکور به عنوان یک مجموعه خصوصی فعال در بازرگانی پتروشیمی در سطح ملی و بین المللی و نقش کلیدی آن به ویژه در مدیریت بهینه فروش محصولات پتروشیمی در بازارهای صادراتی.
  • تهیه و تدوین آیین‎نامه‎ها و دستورالعمل‎های منابع انسانی بانک الکترونیکی آرین، به عنوان بانک مطرح در حال تاسیس کشور، بر اساس شناسایی کلان فرآیندهای عملیاتی بخش‎های مختلف بانک، انجام مطالعات تطبیقی، مصاحبه و برگزاری جلسات هم‎اندیشی با مدیران ارشد بانک. 
  •  همکاری با یکی از موسسه‎های اعتبارسنجی معتبر منطقه‎ای (Capital Intelligence) و ارائه، ایران‎خودرو، سایپا، سرمایه‎گذاری رنا، لیزینگ رایان سایپا، تراکتور سازی ایران، هپکو و ماشین‎سازی اراک. اعتبار سنجی چهار بنگاه اقتصادی تحت پوشش ایدرو در سطع ملی National Rating مستقلآ توسط سابین فاینانس.
  • بازنگری بررسی‎های مالی‎-‎اقتصادی طرح‎های مختلف در صنعت پتروشیمی از قبیل لردگان، گچساران، ممسنی و دهدشت (تولید پلی اتیلن سنگین (HDPE) هرکدام به میزان 300 هزار تن) و بروزآوری گزارش‎های توجیهی و ارزیابی مالی-اقتصادی آن‎ها و انجام برسی‎های مشابه در خصوص مجتمع‎های پتروشیمی فعالی، از جمله پتروشیمی پردیس، جم و شیراز. 
  • پروژه بازبینی طرح تولید ونیل استات مونومر (VAM) شرکت پتروشیمی نوین  با مشارکت (سرمایه‎گذاری) بخش خصوصی و دولتی و تبیین استراتژی‎های ورود به بازارهای داخلی و جهانی با همکاری شرکت معتبر مشاوره بین‎المللی رولند برگر.
  •  تهیه و تدوین آیین‎نامه‎ها و دستورالعمل‎های منابع انسانی شرکت‎های معتبر مالی نظیر شرکت بیمه‎حافظ و کارگزاری حافظ بر اساس مطلالعات انجام شده در صنعت مربوطه و بازار جذب منابع انسانی.